GRILL SAFIRE
Producenci
Urlop na żaglówce, jachcie połączony z grillowaniem na jeziorze 0
Urlop na żaglówce, jachcie połączony z grillowaniem na jeziorze

Idealny urlop nad wodą to marzenie wielu osób. Z roku na rok coraz więcej Polaków przekonuje się do ogromnej wolności, jaką daje taka forma wypoczynku. Osoby kochające lekkie kołysanie łódką w rytm podmuchów wiatru czy miłośnicy spania na hamakach od pewnego czasu mają do swojej dyspozycji jeszcze jedną rozrywkę - grillowanie na jeziorze. Jak to możliwe?

Ogień na żaglówce to zawsze zły pomysł

Złe pomysły często rodzą duże problemy, które mogą zagrażać naszemu zdrowiu. Bez wątpienia za taki właśnie pomysł należałoby uznać rozpalenie tradycyjnego grilla na żaglówce, bez względu na to, czy byłaby ona zacumowana, czy znajdowała się właśnie na środku jeziora.

 

czytaj całość »
Zdrowa żywność z grilla. Dlaczego grill jest zdrowy? 0
Zdrowa żywność z grilla. Dlaczego grill jest zdrowy?

Potrawy z grilla mogą być zdrowe, jeśli zwracasz uwagę na to, jakie potrawy grillujesz i sposób, w jaki są grillowane. Jednocześnie być może słyszałeś, że grillowane potrawy zwiększają ryzyko raka. Jakie są fakty i czy istnieje bezpieczny sposób na delektowanie się grillowanymi potrawami?

 

czytaj całość »
Grillowanie zimą. Dlaczego warto? 0
Grillowanie zimą. Dlaczego warto?

Jedzenie rzucone na grill po prostu wydaje się smakować lepiej i to niezależnie od pory roku. To efekt, którego nie uzyska się w piekarniku. Jednak wiele osób pakuje grille wraz z końcem wakacji i nie wyciąga ich ponownie, dopóki pogoda się nie ociepli (najczęściej na majówkę). Na szczęście nawet w Polsce grillowanie zimą jest nie tylko możliwe, ale może być przyjemną ucztą, gdy czujesz zimową depresję.

czytaj całość »

 

      

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl