Pytania i odpowiedzi

1. Jak działa grill SAfire?

Grill SAfire to ultramobilny grill na węgiel drzewny lub brykiety (polecamy kokosowe). Ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu można go używać gdzie tylko chcesz. Możesz gotować, piec, smażyć na balkonie, tarasie, łodzi nie przeszkadzając innym. Specjalna konstrukcja grilla powoduje, że tłuszcz z potraw nie kapie na palenisko, dzięki czemu grill jest bezdymny, nie kopci. Jeśli użyjesz brykietu kokosowego grill będzie gotowy do pracy w ciągu kilkudziesięciu sekund. Bez konieczności stosowania podpałek. Grill ma pokrywę dzięki czemu jest odporny na wiatr i deszcz. W razie konieczności możesz także grillować w zadaszonym patio. 

2. SAfire i COBB. Czym się różnią? 

SAfire działa na podobnej zasadzie jak jego "starszy brat", grill COBB. Oba urządzenia zostały stworzone w RPA, w rodzinie Michela Halla. Zaletą SAfire jest podwójna płyta grillowa pokryta teflonem: z jednej strony można grillować i piec (mięso, kurczaka, kiełbaski i ryby), a po odwróceniu na drugą stronę można jej używać jak patelni do pizzy, chleba, czy smażenia jajek, omletu. Nie musisz więc kupować dodatkowych akcesoriów. Tutaj wszystko jest w podstawowej konfiguracji. SAfire ma też dostępne wyjątkowe akcesoria. Tylko SAfire oferuje rożen na baterie, torbę termiczną, pierścień podwyższający (który pozwala na pieczenie ogromnych kawałków mięsa), a także pokrywę, która szczelnie zamyka cały grill, czyniąc go całkowicie bezpiecznym.

3. Dlaczego SAfire jest dobrym grillem na łódź?

Grill SAfire został opracowany w RPA, kraju o doskonałym klimacie, wspaniałych plenerach i możliwościach grillowania. SAfire powstało na bazie doświadczeń przy tworzeniu wielu innych przenośnych grilli. Jest ulepszoną kuchenką, która pozwala gotować biorąc pod uwagę ograniczenia przestrzenne. SAfire świetnie nadaje się do używania w branży żeglarskiej

4. Jak myć grill SAfire?

Dzięki wyjmowanej komorze grzewczej, wystarczy po użyciu wysypać popiół brykietowy (w przypadku brykietu kokosowego jest w pełni biodegradowalny), a całe urządzenie włożyć do zmywarki.

 

      

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl